Usnesení o vyhlášení voleb do Akademického senátu Univerzity Palackého v Olomouci na funkční období 2005-2008

Akademický senát Univerzity Palackého v Olomouci na svém zasedání dne 23. února 2005 vyhlásil volby Akademického senátu UP na funkční období 2005- 2008, které se budou konat v týdnu od 11. - 16. dubna 2005. Přesné termíny voleb stanoví akademické senáty jednotlivých fakult UP.

Předsedy dílčích volebních komisí na jednotlivých fakultách byli jmenováni:
Mgr. Radim Šlachta FTK UP
Vojtěch Janšta CMTF UP

JUDr. Lenka Macháčková, Ph.D. PF UP
Mgr. Miroslav Dopita, Ph.D. PdF UP
Mgr. Jitka Psotová, Ph.D. LF UP
RNDr. Jaroslav Kvapil, CSc. PřF UP

PhDr. Karel Podolský FF UP

Tito předsedové dílčích volebních komisí tvoří Hlavní volební komisi, jejíž předsedkyní byla jmenována JUDr. Lenka Macháčková, Ph.D.

Členové akademické obce UP mohou navrhovat kandidáty do senátu UP z řad členů akademické obce UP do 18. března 2005.

U každého kandidáta je třeba uvést rok narození, jeho pracoviště ( fakultu ) nebo studijní program a studijní obor.
Návrh je nutno zaslat předsedovi Hlavní volební komise AS UP - JUDr. Lence Macháčkové, Ph.D. na Právnickou fakultu UP (machacko@pfnw.upol.cz ).

Kandidátní listina bude zveřejněna do 29. března 2005 na úředních deskách UP a fakult UP.
Termíny a konkrétní místa konání voleb stanoví akademické senáty jednotlivých fakult UP.

Volby do Akademického senátu UP se řídí podle Volebního a jednacího řádu AS UP, jehož aktuální znění je vyvěšeno na webových stránkách UP.

V Olomouci dne 23. února 2005

MUDr. Zdeněk Zlámal, CSc., v.r.
předseda AS UP