Usnesení o vyhlášení voleb do Akademického senátu Univerzity Palackého v Olomouci

Akademický senát Univerzity Palackého v Olomouci (dále jen „AS UP“) na svém zasedání dne 27. února 2002   v y h l á s i l   volby do AS UP, které proběhnou v týdnu od 15. dubna 2002. Přesné termíny voleb stanoví akademické senáty jednotlivých fakult.

Členové akademické obce UP mohou navrhovat kandidáta do AS UP z řad členů  akademické obce UP do 29. března 2002. U každého kandidáta je třeba uvést rok narození a jeho pracoviště nebo studijní program a studijní obor. Návrh zašlou prostřednictvím sekretariátu akademického senátu příslušné fakulty předsedovi Hlavní volební komise AS UP.

Kandidátní listina  bude zveřejněna do 8. dubna 2002 na vývěsních tabulích  všech součástí UP (úředních deskách).

Předsedy volebních komisí na jednotlivých fakultách byli jmenováni:

Tito předsedové zároveň tvoří Hlavní volební komisi, jejímž předsedou byl jmenován Ing. Petr Šimara.

Volebními místy jsou jednotlivé fakulty. Volební místnosti budou oznámeny současně se zveřejněním kandidátní listiny.

V Olomouci dne 27.února 2002

Akademický senát UP