VYUŽIJTE SVÉHO PRÁVA ZVOLIT SI SPRÁVNOU OSOBU

Jako senátor bych se chtěl soustředit na 4 věci:

1. Pomoci odstranit komunikační bariéru mezi námi a českými studenty, organizovat společenský život na univerzitě, např. výlety, sportovní akce, soutěže, karnevaly atd

2. Předávat si informace s českými studenty, např. o zaměstnání, lékařské praxi, výzkumných projektech a jiných zahraničních příležitostech

3. Snažit se o řešení problémů a uplatňování návrhů na administrativní úrovni. Studenti anglického programu zatím neměli tuto příležitost. Ze své pozice bych chtěl prosazovat názory ostatních studentů nebo mít zastoupení ve studentské samosprávě, např. zlepšovat stravovací podmínky v menze, bezpečnost v nočních hodinách v areálu kolejí apod.

4. Oživit anglický zpravodajský měsíčník, který jsem začal vydávat před 2 lety.

Slibuji, že budu aktivním a odpovědným senátorem a budu rozhodně zastávat zájmy akademické obce Palackého univerzity.

Mým posláním je Vás zastupovat!

VOLTE Č. 15

HLASUJTE PRO ZMĚNU

SHAHZAD SHIKOH

Zdvořile Vás žádám, abyste mně odevzdali svůj hlas dne 12. prosince

Rád bych uvítal možnost odpovědět na Vaše dopisy. Prosím, abyste mně nejenom volili, ale hlavně mně seznámi se svými nápady a návrhy, které by mohly zpříjemnit Váš čas strávený na Palackého univerzitě.

Můj email je : campaign15@hotmail.com

ZADARMO , INDICKE A ARABSKE JIDLO PRO VSECHNY 12.12.

VYUŽIJTE SVÉHO PRÁVA ZVOLIT SI SPRÁVNOU OSOBU

VOLTE Č. 15