Kandidát do AS LF UP č.11

KDO JSEM???

Někteří o mě říkají, že jsem arogantní, a jiní zase, že se umím prosadit,
jedni si myslí, že jsem paličatý přehnaně tvrdohlavý, druzí na to – že si zdravě stojím za vlastním názorem,

někdo tvrdí, že jsem směšný, a někdo, že jsem vtipný.

Taky jsem o sobě slyšel, že jsem drzývlezlý, ale taky jsem slyšel, že umím zapůsobit na lidi.

Ať tak nebo tak, nedá se náhodou tohle všechno (a daleko víc) využít v ?diskusi? s těmi, kdož udávají pravidla, kterými se MY musíme řídit?

Kdo mne zná - ví, že se nebojím sdělit své (naše) názory a jít si „za SVÝM“, a kdo mne nezná, ať se zeptá těch, kteří mne znají.

Studuji IV.ročník všeobecného směru a už tak trochu vím, jak to tady chodí, ale „tak trochu“ mne příliš neuspokojuje.

Nemám zrovna málo cílů, proč se do toho pouštím, ale HLAVNĚ cítím potřebu konečně otevřeně mluvit o problémech a připojit do rozhovorů pohled na naši fakultu očima STUDENTA.

Jmenuji se

TOMÁŠ LENA